Meshboard
2012
Description
Pratik yaşamın, pratik yemek hazırlama ürünü olarak yıkanacak ve doğranacak malzemenin aynı yerde yapılması ve hatta sofrada servis edilmesi amaçlanmıştır.

Delikli, deliksiz meshboard ve alt haznesinden oluşan yemek hazırlama ve servis seti olarak tasarlanmıştır. Kesme tahtasını, melamin alt haznesi yardımı ile, süzgeç ve servis tabağı olarak kullanılması sağlanmıştır. Kullanımda ki çeşitliliğini kendi formu ve malzemesi ile çözen bir tasarımdır.

Bir yüzeyi düz diğer yüzeyi ise üçgen dokulu olması istenilen şekle girmesine ve iki yüzeyin de farklı malzemelerin kesimi için kullanılmasına olanak sağlar. Katlanabilen yapısı sayesinde tezgah üzerinde kalmasına gerek kalmaz.

Densitesi yüksek elastik polimer malzemeden double injection yöntemi ile üretilmesi öngörülmüştür.Practical life, practical food preparation done with the same product to be washed, to chop up and even to be served at the table.
Perforated, unperforated meshboard and the lower chamber is designed as a set of food preparation and food service. Cutting board, with the help of the melamine lower chamber, can be used as a colander and a platter.It is a design wich solves the variety of usage by its own form and material.
One surface is flat and th other is triangle textured can provide to shape it in to the desired shape and also provides the capability for different cutting surfaces.
It can be produced by double injection method by using high density elastic polymer.
Fields
Product Design
 • Meashboard
  Product Design 2012
 • Practical life, practicalfood preparation done with the same product to be washed, to chop up and even to be served at the table.
  Perforated, unperforated meshboard and the lowerchamber is designed as a set of food preparation and food service. Cuttingboard, with the help of themelamine lower chamber, can be used as a colander and a platter.Itis a design wich solves the variety of usage by its own form and material.
  One surface is flat and th other is triangle texturedcan provide to shape it in to the desired shape and also provides thecapability for different cutting surfaces.
  It can be produced by double injection method by using highdensity elastic polymer.

  Pratik yaşamın, pratik yemek hazırlama ürünü olarakyıkanacak ve doğranacak malzemenin aynı yerde yapılması ve hatta sofrada servisedilmesi amaçlanmıştır.
  Delikli, deliksiz meshboard ve alt haznesinden oluşan yemekhazırlama ve servis seti olarak tasarlanmıştır. Kesme tahtasını, melamin althaznesi yardımı ile, süzgeç ve servis tabağı olarak kullanılması sağlanmıştır.Kullanımda ki çeşitliliğini kendi formu ve malzemesi ile çözen bir tasarımdır.
  Bir yüzeyi düz diğer yüzeyi ise üçgen dokulu olmasıistenilen şekle girmesine ve iki yüzeyin de farklı malzemelerin kesimi içinkullanılmasına olanak sağlar. Katlanabilen yapısı sayesinde tezgah üzerindekalmasına gerek kalmaz.
  Densitesi yüksek elastik polimer malzemeden double injectionyöntemi ile üretilmesi öngörülmüştür.